Dodam, że po tych emocjach mieliśmy kolejną niespodziankę: brązowy medal naszych panczenistek. Wspaniały sportowy wieczór ukoronowaliśmy wypiciem piwka wznosząc toast za sukcesy naszych sportowców.
27 lut 2010
ZACIĘTA WALKA, PORYWAJĄCY KOMENTARZ, ŚWIĘCI DO POMOCY I ŁZY
Dodam, że po tych emocjach mieliśmy kolejną niespodziankę: brązowy medal naszych panczenistek. Wspaniały sportowy wieczór ukoronowaliśmy wypiciem piwka wznosząc toast za sukcesy naszych sportowców.
NA STOKU W BLASKU KSIĘŻYCA
Przygotowania
SPACER PO GLICZAROWIE
O właśnie tak!
"Pośród skał twardych, złomów z granitu,
W dolinach górskie jeziora śpią,
W spowitych sennie ciszą i mgłą
Śnieg się przegląda ze szczytu."
Jerzy Liebert "Jeziora górskie"
Widok na Gubałówkę
Był czas, że się na skalny grzbiet
wspinały ciemne kosodrzewy...
W upalny pół-dzień gór powiewy
niosły aromat żywicowy
i opadały kędyś - het!
Zanim aksamit gąszczów zrzedł,
zduszony wpośród skał ulewy,
zanim ostatnie sczezły krzewy -
jesienią złocił się szlak płowy,
igliwiem tkany - złocił het!
Dziś potrzaskane, krągłe piargi
toczą się w źlebach w dół, bez końca...
Huczą ulewą skalne gardła...
Rzekłbyś - ostatnie echa - skargi,
ostatni pogłos życia - słońca
nad turnią tą, co już umarła...
Zdzisław Kleszczyński "Zamarła turnia"
Tuz przed odjazdem "Łodziaków".
Z tyłu opiekuńczy Sławek.
Od lewej: ja, Ola, Mateusz, Edytka -rodzinka
i Baśka u dołu-prawie jak rodzinka;)
Ja z dzieciakami
"Widoki i złudzenia
łuszczą się i odpadają
jak porzucone dekoracje. "
Jan Rostworowski " Szczyt"
Tu się foci, tu się filmuje;)
"Tatry.
W blasku ostrzeją zęby gór.
Ja także oczy zaostrzę.
Ostrze na ostrze.
Mądrość milcząca i spiętrzona.
Skały żywe.
Ściany milczące.
Turnie życzliwe."
"Tatry zanoszą się śniegiem
jak młoda dziewczyna łkaniem.
Czemu wy zanosicie się śniegiem,
góry umiłowane?
W śniegu jesteśmy ładniejsze.
Śnieg spada na nas niespodziewanie,
nagle - jak wiatr na drzewa,
albo na ludzi - kochanie."
Jalu Kurek "Wysoka Gerlachowska"
"W śnieżnomodro-ognistych barw fosfor się mieni,
pali się na powietrzu i jak szmat płomieni
wznosi się i zwisa wśród otchłani mglistej."
Kazimierz Przerwa-Tetmajer
Rozpadasz się biedaku;)
Koniec lepienia, koniec spaceru!
CHWILA NA GRZAŃCA
Aurelka i Zosia
Zosia
U Steni
Radosna twórczość na pewnych drzwiach
Na góralską nutę
Powrót na stok
BIAŁE SZALEŃSTWO W GLICZAROWIE GÓRNYM
Zjazd po gogle
Zjazd z kamerką
26 lut 2010
A WIECZOREM...
Aurelka i Krzysiu
Dawid, Sławek i Edytka
"Pysia" i Dawid;)
PIERWSZE ZJAZDY W TYM ROKU
GPS CZYLI JAK NIE TRAFIĆ DO CELU
Ośnieżony stok w Gliczarowie Górnym
Schodzimy z naszego domku pod stok, aby zrobić niespodziankę rodzince
Blisko coraz bliżej...
A kuku! Jesteśmy!
WYRUSZAMY W GÓRY!
Piątkowa-szlak architektury drewnianej
Ośnieżone górki i pagórki
25 lut 2010
FRIENDS FOREVER!

Friends 4ever:)

Wesołe psotki

Z aniołkami:)
24 lut 2010
23 lut 2010
POLECAMY: TORCIK SZWEDZKI !

Pycha! Dostępne w wersji migdałowej, czekoladowej i snickers. A gdzie takie pyszności?
Chyba się domyślacie;)? Jak ktoś ma przepis na ten rarytas, proszę się podzielić z łasuchami:)
22 lut 2010
KONKURS DRUŻYNOWY W SKOKACH NARCIARSKICH
Oczywiście naczelny kibic
Po pierwszym skoku