Mecz Polska - Niemcy. Pierwszy mecz na Euro naszej reprezentacji! Niestety nie udało się, ale za to towarzysko było znakomicie! Część fotek naszych, a część (data musi być!) "Knopersików". Przygotowanie strefy kibica Z pierwszą wizytą...
-Cześć! (gugua)
-Cześć! (myaya)
Najmłodszy kibic!
Chcę czapkę!Chcę kibicować!
A to co?
Lubię jak się mnie nosi!
Co to za bryka?
Moja! A sio z mojego wozu!
Drzemnę się chwileczkę...
Chwilę później...
Lego pochłonęło starszych "Knopersów"
No to i ja się drzemnę! Zostali tyko wierni kibice
Zamieszczam dziś kolejny wzór haftu- tym razem na poduszkę. Dla wszystkich haftujących, będących "w potrzebie" udostępniam specjalny e-mail (hafty@vp.pl ), na który możecie pisać i wysyłać swoje schematy haftów. Mój zbiór jest przeogromny więc myślę, że dla każdego się zawsze coś znajdzie.
Zrobiłyśmy sobie z Magdą spacerek dla "zdrowotności". Zaległości w ploteczkach, tematy bieżące czyli koniec roku szkolnego! Jupi! Mikołajek co chwilę ściągał sandałek, a Behemot poznawał inne pieski i zaganiał nas niczym owieczki z jednego końca chodnika na drugi. No ale taka jego natura! Przyszła mama, Mikołajek i Behemot. Zadumany Mikołajek
Nad morzem odwiedziłam dzieci będące na zielonej szkole w Jantarze. Spędziliśmy razem sobotę i stąd to fotosprawozdanie. W oczekiwaniu na kolejkę wąskotorową Finał miesiąca- Radio Katowice w rozmowie z Nikolą! Wygrana i radość całej klasy!
W wagoniku...
Plażowiczki
Ciało/a pedagogiczne
Mecz na plaży
Wieczorny mecz międzyklasowy. Dawid- sędzia. Opalanie w porannym słońcu na ławeczce przed domem.
To był szalony weekend nad morzem! Wyjazd w piątek. Na miejscu 1.30. A od rana intensywne korzystanie z pogody i atrakcji. Rozbitkowie;) Oprócz błękitnego nieba nic mi dzisiaj nie potrzeba!