8 cze 2008

STREFA KIBICA

Mecz Polska - Niemcy. Pierwszy mecz na Euro naszej reprezentacji!
Niestety nie udało się, ale za to towarzysko było znakomicie!
Część fotek naszych, a część (data musi być!) "Knopersików".


Przygotowanie strefy kibica

Z pierwszą wizytą...

-Cześć! (gugua)
-Cześć! (myaya)

Najmłodszy kibic!

Chcę czapkę!Chcę kibicować!

A to co?


Lubię jak się mnie nosi!

Co to za bryka?

Moja! A sio z mojego wozu!

Drzemnę się chwileczkę...

Chwilę później...

Lego pochłonęło starszych "Knopersów"
No to i ja się drzemnę!

Zostali tyko wierni kibice

7 cze 2008

ROZPOCZĘCIE EURO 2008!


Rozpoczęcie EURO 2008?!Jest się czym fascynować?

Kibic szwajcarski


Ustawienia Szwajcarów

Losowanie a sędzia pokazał język:P

Skład drużyny czeskiej.

6 cze 2008

HAFT KRZYŻYKOWY - PODUSZKA Z KOTEM

Zamieszczam dziś kolejny wzór haftu- tym razem na poduszkę. Dla wszystkich haftujących, będących "w potrzebie" udostępniam specjalny e-mail (hafty@vp.pl ), na który możecie pisać i wysyłać swoje schematy haftów. Mój zbiór jest przeogromny więc myślę, że dla każdego się zawsze coś znajdzie.

5 cze 2008

SPECER W LASKU BYTKOWSKIM

Zrobiłyśmy sobie z Magdą spacerek dla "zdrowotności". Zaległości w ploteczkach, tematy bieżące czyli koniec roku szkolnego! Jupi! Mikołajek co chwilę ściągał sandałek, a Behemot poznawał inne pieski i zaganiał nas niczym owieczki z jednego końca chodnika na drugi. No ale taka jego natura!


Przyszła mama, Mikołajek i Behemot.

Zadumany Mikołajek


My... z Behemotem

Border Collie - śliczny!

4 cze 2008

AGATA MRÓZ - WSPOMNIENIE [^]


Akcja siatkarska w wykonaniu Agaty Mróz

Trening przed meczem


Agata Mróz z numerem 9.


Złotka

Agata Mróz z koleżankami z reprezentacji.


Agata Mróz kontra Gocheva

Narada z trenerem

Wygrana Polek z Bułgarkami. (2005 r.)

3 cze 2008

JANTAR

Nad morzem odwiedziłam dzieci będące na zielonej szkole w Jantarze. Spędziliśmy razem sobotę i stąd to fotosprawozdanie.

W oczekiwaniu na kolejkę wąskotorową

Finał miesiąca- Radio Katowice w rozmowie z Nikolą!

Wygrana i radość całej klasy!
W wagoniku...

Plażowiczki

Ciało/a pedagogiczne

Mecz na plaży
Wieczorny mecz międzyklasowy. Dawid- sędzia.

Opalanie w porannym słońcu na ławeczce przed domem.





Pożegnanie

Wybór pamiątek znad morza

Przy naszym domku

Ośrodek wypoczynkowy "Wiking"

2 cze 2008

SPOTKANIE Z MORZEM

To był szalony weekend nad morzem! Wyjazd w piątek. Na miejscu 1.30. A od rana intensywne korzystanie z pogody i atrakcji.

Rozbitkowie;)

Oprócz błękitnego nieba nic mi dzisiaj nie potrzeba!



Słoneczko

Bałtyk zdobyty!

Morza szum, ptaków śpiew...

Tuż przed zachodem słońca, na rybackiej łódce...